37

AMARA J-20 - женски слип гаќички

(0)
276,00 ДЕН 439,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички, ласерски сечени, без рабови, без оцртување под облеката. Предниот дел е украсен со широка чипка. Поставени со памук .

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам