37

AMARA J-20 - женски слип гаќи

(0)
276,00 ДЕН 439,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички, ласерски исечени, без рабови за без оцртување под облеката. Предниот дел ги краси дебела чипкана лента. Поставени со памук.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам