Ново

Amara p-21 женски слип гаќички

(0)
459,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип, ласерски сечени, без оцртување под облеката. Предниот дел е украсен со чипкана лента. Поставени со памук.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам