Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Ana Maria
  • Ana Maria
Опис

Софистицирана и удобна женска наметка од вискоза, збогатена со декоративна чипка без ракави. Лежерен пад, со нагласување на струкот со сатенска трака која се подесува

Ana Maria

1.299,00 ДЕН

1.789,00 ДЕН

-27%

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

95% Вискоза 5% Eластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.