Ново

ANI Ј-23 - градник без жици

(5)
999,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски градник со пенасти Б корпи, без полнење и жица.Неверојатно пријатен и удобен.Деталите од чипка и романтичниот принт го прават едноставно совршен.

Материјал

92% Полиестер 8% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам