Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Anja
  • Anja
Опис

Софистицирани женски слип гаќички со чипкан паспул. Памучната постава во долниот дел овозможува пријатно и удобно чувство во текот на целиот ден

Anja

399,00 ДЕН

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Eластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.