Ново

AZALEA P-23 - push up градник

(5)
1.199,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник во Б корпа и жица, со благо полнење. Збогатен е со нежна чипка на рабовите.Удобен и идеален за секојдневно носење.

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам