Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • B КОРПА 67D
Опис

Горниот дел е со корпи без полнење, со зајакнат фишбајн за обликување на градите. Моделот женствено го истакнува и нагласува деколтето. Има тенки прерамки кои се подесуваат, како и закопчување на грбот. Долниот дел е класичен, удобен слип модел.

KUPAĆI SA B KORPOM 67D

B КОРПА 67D

320,00 ДЕН

640,00 ДЕН

-50%

Расположливи големини
XL_85 S_70
Расположливи бои
Материјал

100% ПОЛИЕСТЕР

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.