Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • B КОРПА 67G
Опис

Gornji deo je sa korpama bez punjenja, ojačanim fišbajnom za oblikovanje grudi. Ženstveno ističe i naglašava dekolte. Model ima tanke podesive bretele, kao i kopčanje na leđima. Donji deo je klasičan, udoban slip model.

KUPAĆI SA B KORPOM 67G

B КОРПА 67G

479,00 ДЕН

959,00 ДЕН

-50%

Расположливи големини
M_75 S_70
Расположливи бои
Материјал

100% ПОЛИЕСТЕР

Количина
Одбери големина

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.