50

B КОРПА 67G

(0)
479,00 ДЕН 959,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Gornji deo je sa korpama bez punjenja, ojačanim fišbajnom za oblikovanje grudi. Ženstveno ističe i naglašava dekolte. Model ima tanke podesive bretele, kao i kopčanje na leđima. Donji deo je klasičan, udoban slip model.

Материјал

80% Poliamid, 20% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам