Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • B КОРПА 72D
Опис

Горниот дел е push-up, со корпи без полнење, со зајакнат фишбајн за обликување на градите. Моделот женствено го истакнува и нагласува деколтето. Има тенки прерамки кои се врзуваат околу врат, како и закопчување на мрежаст грб. Долниот дел е удобен слип модел со проѕирна мрежа на колковите.

KUPAĆI SA B KORPOM 72D

B КОРПА 72D

320,00 ДЕН

640,00 ДЕН

-50%

Расположливи големини
M_75
Расположливи бои
Материјал

100% ПОЛИЕСТЕР

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.