Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

 • B КОРПА 73G
Опис

Горниот дел е push-up со корпи без полнење со зајакнат фишбајн за обликување на градите. Моделот женствено го истакнува и нагласува деколтето, има прерамки кои се подесуваат, како и закопчување на грбот. Долниот дел е класичен, удобен слип модел.

 • B КОРПА 73G
  B КОРПА 73G

  859,00 ДЕН

  Количина
  - +
  Големина
 • B КОРПА 73D
  B КОРПА 73D

  640,00 ДЕН

  Количина
  - +
  Големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.