Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • B КОРПА 76D
Опис

Горниот дел е push-up со корпи без полнење, со зајакнат фишбајн за обликување на градите. Женствено го истакнува и нагласува деколтето. Има широки прерамки кои се врзуваат околу врат, како и закопчување на грбот. Долниот дел е длабок слип модел со широк еластичен појас на преклоп кој се подесува.

KUPAĆI SA B KORPOM 76D

B КОРПА 76D

325,00 ДЕН

650,00 ДЕН

-50%

Расположливи големини
L_80 M_75 XL_85
Расположливи бои
Материјал

100% POLIESTER

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.