Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • B КОРПА 76G
Опис

Горниот дел е push-up со корпи без полнење, со зајакнат фишбајн за обликување на градите. Женствено го истакнува и нагласува деколтето. Има широки прерамки кои се врзуваат околу врат, како и закопчување на грбот. Долниот дел е длабок слип модел со широк еластичен појас на преклоп кој се подесува.

KUPAĆI SA B KORPOM 76G

B КОРПА 76G

479,00 ДЕН

959,00 ДЕН

-50%

Расположливи големини
L_80 XL_85
Расположливи бои
Материјал

100% ПОЛИЕСТЕР

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.