Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • B КОРПА 77D
Опис

Горниот дел е push-up со корпи без полнење, со зајакнат фишбајн за обликување на градите. Женствено го истакнува и нагласува деколтето. Има тенки прерамки кои се подесуваат, како и закопчување на грбот. Долниот дел е атрактивен бразилијана модел на врзување од страна, со женствен минилистички крој.

KUPAĆI SA B KORPOM 77D

B КОРПА 77D

375,00 ДЕН

750,00 ДЕН

-50%

Расположливи големини
L_80
Расположливи бои
Материјал

100% ПОЛИЕСТЕР

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.