Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • B КОРПА 79
Опис

Горниот дел е push-up со пенасто полнење на корпите, со зајакнат фишбајн за обликување на градите. Женствено го истакнува и нагласува деколтето. Има тенки прерамки кои се подесуваат, како и закопчување на грбот. Долниот дел е класичен, удобен слип модел.

KUPAĆI SA B KORPOM 79

B КОРПА 79

799,00 ДЕН

1.599,00 ДЕН

-50%

Расположливи големини
L_80 M_75 XL_85
Расположливи бои
Материјал

100% ПОЛИЕСТЕР

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.