Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • B КОРПА 80
Опис

Горниот дел е push-up со благо полнење на корпите, со зајакнат фишбајн за обликување на градите. Женствено го истакнува и нагласува деколтето. Има тенки прерамки кои се врзуваат околу врат, како и закопчување на грбот. Долниот дел е удобен слип модел на врзување со украсни аксесоари.

KUPAĆI SA B KORPOM 80

B КОРПА 80

1.599,00 ДЕН

Расположливи големини
S_70 L_80 M_75 XL_85
Расположливи бои
Материјал

100% ПОЛИЕСТЕР

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.