Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

 • B КОРПА 82G
Опис

Горниот дел е push-up со пенасто полнење на корпите, со зајакнат фишбајн за обликување на градите. Женствено го истакнува и нагласува деколтето. Има тенки прерамки кои се врзуваат околу врат и со врзување на грбот. Долниот дел е класичен, удобен слип модел на врзување од страна.

 • B КОРПА 82G
  B КОРПА 82G

  959,00 ДЕН

  Количина
  - +
  Големина
 • B КОРПА 82D
  B КОРПА 82D

  640,00 ДЕН

  Количина
  - +
  Големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.