Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • B КОРПА 83
Опис

Горниот дел е push-up со пенасто полнење на корпите, со зајакнат фишбајн за обликување на градите. Женствено го истакнува и нагласува деколтето. Има тенки прерамки кои се врзуваат околу врат и со врзување на грбот. Долниот дел е класичен, удобен слип модел.

KUPAĆI SA B KORPOM 83

B КОРПА 83

1.599,00 ДЕН

Расположливи големини
XL_85 L_80 M_75 S_70
Расположливи бои
Материјал

100% ПОЛИЕСТЕР

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.