Ново

Basilia p-21 женски танга гаќички

(5)
499,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски танга гаќички направени од комбинација на деликатна чипка и мек материјал. Предниот дел е покриен со чипка. Поставени со памук

Материјал

90% полиамид 10% eластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам