20

BELEN J-20 - женска наметка

(0)
1.751,20 ДЕН 2.189,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Сатенска наметка која лесно паѓа, со 3/4 ракави, порабена со црна лента. Се врзува со сатенски ремен.

Материјал

94% полиестер, 6% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам