Ново

BENNIE J-20 - женски беби дол комплет

(0)
1.559,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски беби дол комплет со егзотичен дезен, кој лежерно паѓа. Го краси чипка на горниот дел. Има тенки прерамки кои се подесуваат.

Материјал

94% полиестер 6% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам