44

BERTA J-20 - женски градник во Б корпа

(0)
554,00 ДЕН 989,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Балконет градник со благо полење и фишбајн, за дискретно нагласено деколте. Од мек, нежен материјал со интересен принт од мини колекцијата Rain forest. Прерамките се подесуваат, а по потреба може и да се извадат.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам