Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Bisou
  • Bisou
  • Bisou
Опис

Bisou

265,00 ДЕН

379,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
2 3 4 5
Расположливи бои
Материјал

88% полиамид, 12% еластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.