30

BOJANA P-22 - женски градник во Ц корпа

(5)
979,30 ДЕН 1.399,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник со меки Ц корпи и жица, со продолжеток од нежна чипка на прерамките.

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам