Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Brody
  • Brody
Опис

Модерен градник без фишбан со поставени триголниси корпи без полнење. Го нагласува деколтето и овозможува максималана удобност и комфорт

Brody

869,00 ДЕН

Расположливи големини
70 B 75 B 80 B 85 B
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Eластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.