30

CALIANA J-20 - градник во Б корпа

(0)
895,00 ДЕН 1.279,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Заводлив Push-up градник со Б корпи, прекриен со чипка. Има интересен продолжеток под корпите, со дискретен украс помеѓу нив.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам