Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Calista
  • Calista
Опис

Романтични женски слип гаќички од вискоза. Удобни и нежни, украсени со чипка по рабовите не се чувствуваат под облеката

Calista

271,00 ДЕН

339,00 ДЕН

-20%

Расположливи големини
s m l xl
Расположливи бои
Материјал

95% Памук 5% Eластин

Количина
Одбери големина

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.