44

Градник без жици

(0)
699,00 ДЕН 1.249,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Модерен градник без жици со поставени триаголнести, широки корпи без полнење. Го нагласува деколтето и пружа максимална удобност и комфор. Под градите се продолжува раскошната чипка.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам