44

CAROLA J-20 - женски слип гаќички

(0)
246,00 ДЕН 439,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женствени и удобни слип гаќички, изработени од лесен и пријатен материјал со тенки рабови, без оцртување. Со памучна постава.

Материјал

90% памук 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам