35

CASSANDRA J-22 - женски слип гаќички

(5)
350,35 ДЕН 539,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички од мек и нежен материјал.Задниот дел од чипка продолжува и на колковите, без истакнати рабови.

Материјал

92% Полиестер 8% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам