Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Celia
Опис

Celia

669,00 ДЕН

Расположливи големини
2 3 4
Расположливи бои
Материјал

87% полиамид, 13% еластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.