44

Градник со фишбајн

(0)
649,00 ДЕН 1.159,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Романтичен градник со жица и благо полнети корпи кои елегантно го истакнуваат деколтето. Обложен со мрежичка, со детали во вид на точки в иста боја и продолжена чипка под градите.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам