Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Claudia
  • Claudia
Опис

Claudia

399,00 ДЕН

Расположливи големини
2 3 4
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Eластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.