Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Corazon
Опис

Corazon

439,00 ДЕН

Расположливи големини
2 3 4
Расположливи бои
Материјал

85% полиамид, 12% еластин, 2% полипропилен, 1% Памук

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.