Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Crystal
Опис

Елегантни и удобни женски домашни папучи, со отворен преден дел, со украсни пердуви и ѓон од термопластична гума

Crystal

789,00 ДЕН

Расположливи големини
36 37 38 39 40
Расположливи бои
Материјал

Горен дел: 100% Полиестер, Ѓон: TPR-Teрмопластична гума

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.