Ново

DAKOTA J-20 - женски халтер

(0)
819,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Заводлив халтер за комплетирање на крем-петролеј комбинацијата од градници и гаќички. Со ластици кои се подесуваат.

Материјал

70% полиамид, 30% полиестер

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам