Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Dalida
  • Dalida
  • Dalida
Опис

Dalida

265,00 ДЕН

379,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
2 3 4
Расположливи бои
Материјал

77% полиамид, 13 еластин, 10 полипропилен

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.