Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Dalila
  • Dalila
Опис

Гламурозни женски слип гаќички со раскошна чипка. Памучната постава во долниот дел овозможува пријатно и удобно чувство во текот на целиот ден

Dalila

419,00 ДЕН

Расположливи големини
s m l xl
Расположливи бои
Материјал

60% полиамид, 30% вискоза, 10% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.