45

DALMA J-22 - женски пижами

(5)
1.359,00 ДЕН 2.459,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски пижами од удобен и пријатен материјал.Нудат максимално чувство на комфор и пријаатност

Материјал

95% Вискоза 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам