30

DASIA J-21 PUSH UP ГРАДНИК

(5)
833,00 ДЕН 1.190,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Push-up градник во B корпа, полнета, која дополнително го истакнува деколтето. Со меки корпа и чипка од страна

Материјал

90% Полиамид10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам