30

DEBRA J-20 - женски градник Б корпа

(0)
692,00 ДЕН 989,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Романтичен градник со жици и пенесто зајакнати корпи, за push-up ефект, го истакнуваат романтичните детали од чипка и егзотичниот принт.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам