Ново

DEBRA J-23 - push up градник

(5)
1.159,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Романтичен градник со жица и пенасто полнење, со појачани корпи за push up ефект. Го истакнуваат роматичните детали од чипка и цветен дезен.

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам