Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Delfina
  • Delfina
Опис

Романитечен градник со фишбан и длабоки корпи без полнење. Го истакнуваат романтични детали од чипка и егозотичен принт

Delfina

959,00 ДЕН

Расположливи големини
70 B 75 B 80 B 85 B
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Eластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.