44

Demetra p-21 градник со Д корпи

(5)
666,00 ДЕН 1.189,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник со Д корпи, кои се зајакнати и без полнење. Со поширок состав помеѓу корпите. Ја пружа неопходната потпора. Моделот е прекриен со романтична чипка.

Материјал

90% полиамид 10% eластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам