20

DION J-20 - машки пижами

(0)
1.631,00 ДЕН 2.039,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Памучни и комфорни машки пи ами со долги ракави и ногавици, пријатни за носење, со класичен дезен.

Материјал

100% памук

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам