Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ ПИЖАМИ
  • ЖЕНСКИ ПИЖАМИ
Опис

Софистицирана женска пижама од вискоза, долги ракави и ногавици со кружен отвор, со интересни декоративни чипкани детали во делот кај рамениците

DIVINE

1.199,00 ДЕН

1.999,00 ДЕН

-40%

Расположливи големини
S
Расположливи бои
Материјал

95% Памук 5% Eластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.