30

DOLORITA J-20 - женски градник во Б корпа

(5)
839,30 ДЕН 1.199,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Нежен и удобен градник со благо зајакнати Б корпи и жици. Од мек материјал, со дискретна чипка на грбот. Погоден за секојдневно носење.

Материјал

86% полиамид 14% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам