20

DRINA J-21 ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

(5)
479,20 ДЕН 599,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички од нежен Полиамид и чипка на задниот дел. Памучна постава, која Ви дава чувство на удобност при самото носење.

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам