37

ELENI J-20 - градник во Б корпа

(0)
654,00 ДЕН 1.039,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Романтичен градник со Б корпа, благо зајакнати и со благо пенесто полнење. Прекриен со деликатна чипка која продолжува кон прерамките.

Материјал

88% Полиамид 12% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам