30

Eleni p-21 градник во Б корпа

(5)
811,30 ДЕН 1.159,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Романтичен градник со Б корпи, со пенесто полнење, благо зајакнат. прекриен со деликатна чипка која продолжува над корпите, кон прерамките.

Материјал

90% полиамид 10% eластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам